Nasza kadra

mgr Joanna Nau – Trener Akademii „Bystrzak”

Absolwentka edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz kulturoznawstwa na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. „Świeżo upieczona” magister pedagogiki ze specjalnością animacja kultury z profilem teatr na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Twierdzi, że dziecięca wyobraźnia i pomysłowość nie mają granic. Uważa także, że edukacja, będąca podstawą świadomego uczestnictwa w kulturze, powinna zaczynać się już od najmłodszych lat, aby wychowywać kolejne pokolenia twórców i odbiorców kultury. Chce pokazać dzieciom, że w każdym drzemie artystyczny talent.

mgr Zofia Miechowicz – Trener Akademii Bystrzak

Jest przede wszystkim pasjonatką i popularyzatorką brydża i matematyki. Studentka studiów doktoranckich na kierunku matematyka na Uniwersytecie Zielonogórskim. Autorka wielu artykułów o charakterze popularnonaukowym.

Nauczyciel matematyki i informatyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Marii Montessori w Zielonej Górze.

Od 2013 roku jest członkiem zarządu Lubuskiego Związku Brydża Sportowego. Już jako mała dziewczynka z fascynacją wpatrywała się jak rodzice ze znajomymi do późnych godzin nocnych przerzucają się kolorowymi kartonikami i szybko nauczyła się zasad tej pięknej gry ale swoją przygodę z brydżem sportowym rozpoczęła w 2012 roku i przez ten krótki okres udało jej się zdobyć tytuł Mistrza Wojewódzkiego. Obecnie gra w drugoligowym klubie Grymas Zielona Góra. Jej marzeniem i celem jest utworzenie w Zielonej Górze nowego, prężnie działającego ośrodka kształcenia młodych brydżystów.

Mama dwójki cudownych dzieci. Ma niekwestionowany dar zarażania otoczenia swoją pasją i radością.